SZKOLNA SCENA PIOSENKI I POEZJI

Dnia 2 marca 2013 r. odbyła się kolejna – XXI już edycja konkursu Szkolna Scena Piosenki i Poezji. Uroczystość podzielona na dwa etapy – dla dzieci młodszych oraz dla gimnazjalistów, rozpoczęła się od powitania przez Pana Jarosława Cwynara uczestników konkursu, gości oraz przedstawienia jury.

W części pierwszej konkursu wystąpiły dzieci z klas I-III oraz IV- VI. Dzieci reprezentowały szkoły podstawowe z Torunia i okolic. Poziom występów był bardzo wysoki, co wiązało się ze sporymi emocjami podczas konkursu jak i ogłoszenia laureatów. Tym bardziej cieszy nas, że dzieci z naszej szkoły „wyśpiewały” bardzo dobre miejsca w konkursie!

Oto laureaci ze Szkoły Podstawowej nr 28:

Kategoria I-III: -   Zespół Wokalny Świetliki – I nagroda

Zespół Wokalno – Instrumentalny – wyróżnienie

Kategoria IV-VI: -  Zespół Wokalno- Instrumentalny – III nagroda

oraz Szymon Wojciechowski – nagroda specjalna jury za recytację wiersza

Laureatom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne muzyczne wzruszenia i emocje!!!

Beata Figas i Beata Skubaczewska

Sunday, October 20, 2013 7:05:00 PM